Kto sme

#UDRŽATEĽNOSŤ #REMESLO #NADČASOVÝ DIZAJN

Kto sme

#UDRŽATEĽNOSŤ #REMESLO #NADČASOVÝ DIZAJN

V Stolárstve Brzý si už viac než druhé desaťročie ctíme hodnoty, ktoré pretrvávajú. Každý výrobok z našej dielne, prešiel našimi rukami. Od roku 2001, kedy sme začali písať náš príbeh, to boli prevažne stavebné stolárske prvky na mieru, ako schody, eurookná, interiérové a exteriérové dvere z masívneho dreva. Postupne sa rozrastal náš tím aj portfólio výrobkov. Od roku 2004 vyrábame aj kuchyne, šatníky, solitéry a akýkoľvek nábytok na mieru pre rezidencie i firmy. Dnes sme hrdí na to, že v zložení piatich zručných remeselníkov a dvoch projektantov – otca a syna, stále plníme predstavy klientov v súlade s hodnotami, ktoré vyznávame.

Sme stolárstvo s víziou

S nadšením a poctivou remeselnou prácou vyrábame atypický nábytok, ktorý vychádza zpredstáv a potrieb našich klientov.

“Záleží nám na celkovej estetike riešenia.”

01

Remeselná výroba

02

Slow furniture

03

Spoľahlivosť a kvalita

04

Dlhoročné skúsenosti

05

Nadčasový dizajn

06

Životná udržateľnosť

“Pri práci zapájame hlavu i srdce. Vieme zdôvodniť, čo funguje a čo nie.”

Aké sú výhody spolupráce s nami?

Ponúkame komplexné služby

Nový nábytok, zariadenie alebo stavebné prvky nám môžete zveriť v kompletnej réžii. Od návrhu až po finálnu realizáciu a dotiahnutie poslednej skrutky priamo na mieste. Zaujíma vás viac? Prečítajte si, ako postupujeme.

Ctíme stolárske remeslo

V Stolárstve Brzý kladieme veľký dôraz na poctivú remeselnú výrobu. Naši majstri stolári vlastnými rukami, odchovanými na klasickej stolárčine, spracovávajú kvalitné výberové materiály.

Nebojíme sa výzvy

Radi sa púšťame do netradičných projektov, ktoré si vyžadujú viac, než len klasické prevedenie. Zapájame fantáziu, zúročujeme skúsenosti a spájame ich s potrebami našich klientov. Zaujíma vás, čo nás ženie vpred?

Sme odborníci

Rokmi skúseností sme získali široké povedomie o stavebných nedokonalostiach, ktorým sa dá pred realizáciou nábytku predísť. Vďaka tomu šetríme klientom čas i rozpočet na nečakané úpravy. S klientmi, ale aj architektmi a dizajnérmi spolupracujeme už vo fáze projekčnej činnosti.

Zaujíma nás funkčnosť

Vizuál aj použitie sú kľúčové, ak má nový nábytok a zariadenie spĺňať vaše požiadavky. Radi sa podelíme o skúsenosti, ktoré sme z pohľadu použiteľnosti pri množstve realizácii nadobudli. Presvedčte sa sami na rezidenciách, kde sme priložili ruku k dielu.

Sledujeme trendy

Spracovávame inovácie a materiály zo svetových výstav. Stolárske doplnky a kovanie z kolínskeho Interzum či Sicam-u v Pordenone dopĺňame o trendy z výstav Salone del mobile v Miláne či Maison&Objet v Paríži, kde sme realizovali výstavné stánky.

“Našu prácu prezentujú reálne výrobky, nábytok a zariadenie.”

Sledujte nás na Instagrame