Solitéry a nábytok

#SOLITÉRY #MASÍVNY NÁBYTOK #EXTERIÉROVÉ PRVKY

NÁVRH A VÝROBA

NÁVRH A VÝROBA

Nábytok z masívu

Masívny nábytok ponúka dlhú životnosť a odolnosť voči každodennému opotrebeniu. S minimalistickým a estetickým dizajnom sa stáva  ideálnym doplnkom do každého interiéru. V Stolárstve Brzý navrhujeme, vyrábame a montujeme kuchyne, atypický obývačkový nábytok, komody, knižnice, postele, spálňový a kúpeľňový nábytok či nábytok do predsiení na mieru.

Čítať viac

Materiály interiérových dverí

Interiérové dvere vyrábame z rôznych typov materiálu – podľa požiadaviek zákazníka. Výber materiálu je možné prispôsobiť už existujúcim prvkom v interiéri alebo zladiť s budúcim zariadením a nábytkom. V ponuke máme kvalitný masív v prevedení buk, dub, smrek, americký orech, bambus a iné. Obľúbené  sú interiérové dvere z prírodnej dyhy alebo celostriekané dvere v uni farbe. Ponuku interiérových dverí z pohľadu materiálu dopľňa dizajnovo variabilný HPL laminát a lamino.

Povrch interiérových dverí

Dvere do interiéru povrchovo upravujeme pomocou polyuretánových a vodných lakov, prírodných alebo tvrdých voskových olejov. Ďalšou možnosťou sú moridlá (rozpúšťadlové alebo vodné), ktoré na povrch dverí nanášame striekaním. Podľa požiadaviek vieme vytvoriť aj dizajn patiny alebo atraktívny kartáčovaný vzhľad interiérových dverí.

Solitéry a nábytok z masívu

Navrhujeme a realizujeme nevtieravý a estetický dizajn nábytku s využitím postupov, ktoré zosobňujú tradičné stolárske remeslo. Jedinečné kúsky nábytku z našej dielne dopĺňajú interiér v akomkoľvek štýle. Ak hľadáte spoľahlivú stolársku firmu, ktorá premení vaše predstavy na skutočnosť, ste na správnom mieste.