Spolupráca

#PRE DIZAJNÉROV #PRE ARCHITEKTOV

Spolupráca

#PRE DIZAJNÉROV #PRE ARCHITEKTOV

Spolupracujeme s dizajnérmi a architektmi

Hľadáte pre svojich klientov realizátora, ktorého im môžete s plnou dôverou odporučiť? V Stolárstve Brzý vieme uchopiť a zhmotniť návrh dizajnéra. Od prvého pohľadu na skice až po finálny spokojný úsmev zákazníka. 

Sme rodinné stolárstvo, ktoré vyrába nábytok s hodnotou

Zaujíma vás viac o tom, kto sme? Prečítajte si viac o hodnotách na ktorých si zakladáme.

Prečo s nami spolupracovať

  • zaujímajú nás individuálne požiadavky
  • pracujeme s kvalitnými materiálmi
  • ctíme si stolárske remeslo
  • uprednostňujeme jedinečnosť pred sériou
  • dodržiavame sľúbené termíny

Projekty, ktoré prešli našimi rukami

Rezidenčné projekty

Dotvárať priestor, v ktorom trávite denne najcennejšie chvíle, je pre nás poslanie. Radi si vypočujeme vaše predstavy o vysnívanom bývaní. Skúsenými rukami a zápalom pre novú výzvu ich premeníme na realitu. Presne takú, ktorá dotvorí tú správnu atmosféru aj u vás doma.

Firmy a korporácie

Individuálny biznis si vyžaduje individuálne riešenie. Prenechajte nábytok a zariadenie kancelárií, predajní, showroomov či stánkov na našich pleciach. Príjemné pracovné,ale i reprezentačné prostredie vytvoríme s dôrazom na maximálnu efektivitu, moderný dizajn a inovácie.

Nábytok a solitéry

Vyberte si z jedinečných dizajnérskych kúskov z našej dielne. Cit pre dizajn a remeselná výroba sú cesta, ako vdýchnuť interiéru jedinečnosť. Niečo tomu vášmu chýba? Originálny kúsok, priamo z rúk našich stolárov, môže byť tým povestným chýbajúcim dielikom puzzle, ktorý hľadáte.

Sledujte nás na Instagrame