Ako postupujeme

#KROK ZA KROKOM #OD NÁVRHU PO MONTÁŽ

Ako postupujeme

#KROK ZA KROKOM #OD NÁVRHU PO MONTÁŽ

Rozumieme vašim potrebám a predstavám

Radi vám ich pomôžeme pretaviť do jedinečného nábytku a zariadenia na mieru.

01

Zoznámime sa s požiadavkami

Zaujímajú nás všetky detaily. Či už ste vo fáze hotového návrhu od dizajnéra / architekta, alebo len vašej vysnívanej predstavy, ktorú vám radi pomôžeme pretaviť do návrhu.

02

Dohodneme spôsob financovania

Transparentná cenová ponuka zahŕňa aj alternatívne prevedenia. Ak vás tá naša zaujme, doladíme postup a termíny, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Tak, ako na hodnoty, ktoré presadzujeme.

03

Vypracujeme projekt

Na základe štúdie/návrhu od architekta alebo priamo od nás priestor zameriame a vyhotovíme detailné výrobné výkresy spolu s doplnkovými vizualizáciami.

04

Vyberieme materiály a doladíme návrh

Ponúkneme vám širokú paletu kvalitných a prémiových materiálov. So širokým vzorkovníkom dizajnov dotvoríme návrh do poslednej bodky.

05

Vytvoríme zariadenie na mieru

S remeselným citom vyrobíme jedinečné kúsky vášho zariadenia. Kedykoľvek počas výroby sa o tom môžete presvedčiť na vlastné oči. Precízna ručná práca a dôraz na najmenší detail sú to, čo nás odlišuje od konkurencie.

06

Dotiahneme do poslednej skrutky

Finálnej podoby nového interiéru, vrátane dovozu, odbornej montáže a uvedenia do prevádzky, sa dočkáte v dohodnutom termíne.

07

Sme tu pre vás aj po rokoch

Za svojou prácou si stojíme. Preto si môžete byť istí, že sa na nás môžete obrátiť aj po rokoch. So servisom, údržbou alebo novým nápadom na realizáciu.

Projekty, ktoré prešli našimi rukami

Rezidenčné projekty

Dotvárať priestor, v ktorom trávite denne najcennejšie chvíle, je pre nás poslanie. Radi si vypočujeme vaše predstavy o vysnívanom bývaní. Skúsenými rukami a zápalom pre novú výzvu ich premeníme na realitu. Presne takú, ktorá dotvorí tú správnu atmosféru aj u vás doma.

Firmy a korporácie

Individuálny biznis si vyžaduje individuálne riešenie. Prenechajte nábytok a zariadenie kancelárií, predajní, showroomov či stánkov na našich pleciach. Príjemné pracovné,ale i reprezentačné prostredie vytvoríme s dôrazom na maximálnu efektivitu, moderný dizajn a inovácie.

Nábytok a solitéry

Vyberte si z jedinečných dizajnérskych kúskov z našej dielne. Cit pre dizajn a remeselná výroba sú cesta, ako vdýchnuť interiéru jedinečnosť. Niečo tomu vášmu chýba? Originálny kúsok, priamo z rúk našich stolárov, môže byť tým povestným chýbajúcim dielikom puzzle, ktorý hľadáte.