Náš príbeh

#PRÍBEH #STOLÁRSTVO

Náš príbeh

#PRÍBEH #STOLÁRSTVO

Svoj príbeh tvoríme vlastnými rukami

Z garáže do vlastnoručne postavenej dielne. To je línia, ktorá dosiaľ formovala Stolárstvo Brzý. V histórii firmy rezonujú momenty, ktoré spolu s našou víziou vytvárajú jedinečný príbeh jedného stolárstva. Vďaka hodnotám, ktorými je naša remeselná práca doplnená, s nadšením vytvárame trvalo udržateľný nábytok a zariadenie. Inovatívne, estetické a a zároveň užitočné.

Založenie stolárstva a výroba vlastných strojov

Zakladateľ stolárstva – Jozef Brzý, strojný inžinier v závode Považské Strojárne, vo svojom voľnom čase navrhuje a konštruuje vlastné stolárske stroje a mechanizmy. V roku 2001 mení stabilné zamestnanie za živnosť a so svojím spolupracovníkom začína so stolárskou výrobou. 

V hlavnej úlohe stavebné stolárske prvky

V rozmedzí rokov 2003 až 2014 sa výroba sústreďuje prevažne na schody, dvere, okná z masívneho dreva a iné stavebné konštrukčné prvky. Prenajaté priestory bývalého kravína v Dolnom Moštenci začali byť pre potreby Stolárstva Brzý, v zostave piatich + jedného pracovníka, obmedzujúce. Náročnejšie strojové vybavenie a nové technológie – povrchová úprava striekaním, prirodzene vyústili do hľadania vyhovujúcejších priestorov. 

Staviame vlastné výrobné priestory a showroom

Riešením nevyhovujúceho priestoru je výstavba vlastných výrobných priestorov spojených so showroomom. Na jej realizácii sme sa podieľali svojpomocne v priebehu 3 rokov. To všetko popri neustálej výrobe a realizácii zákaziek. Aj vďaka šikovným rukám pracovníkov stolárstva vyrástlo v Kúnovci pri Považskej Bystrici nové sídlo, v ktorom sa nachádzame dodnes.

Ponúkame komplexné služby

Od roka 2014, po presťahovaní výroby do vlastnej dielne, sa charakter ponúkaných produktov a služieb rozšíril. V počte pracovníkov 6+2 sa dnes Stolárstvo Brzý zameriava na komplexné atypické stolárske služby na projektovej báze, v rámci ktorých spolupracujeme aj s architektmi a dizajnérmi. Naše služby a výrobu dopytujú zákazníci hľadajúci spoľahlivého partnera pre realizáciu firemných a rezidenčných projektov v celej Európskej Únii. 

Projekty, ktoré prešli našimi rukami

Rezidenčné projekty

Dotvárať priestor, v ktorom trávite denne najcennejšie chvíle, je pre nás poslanie. Radi si vypočujeme vaše predstavy o vysnívanom bývaní. Skúsenými rukami a zápalom pre novú výzvu ich premeníme na realitu. Presne takú, ktorá dotvorí tú správnu atmosféru aj u vás doma.

Firmy a korporácie

Individuálny biznis si vyžaduje individuálne riešenie. Prenechajte nábytok a zariadenie kancelárií, predajní, showroomov či stánkov na našich pleciach. Príjemné pracovné,ale i reprezentačné prostredie vytvoríme s dôrazom na maximálnu efektivitu, moderný dizajn a inovácie.

Nábytok a solitéry

Vyberte si z jedinečných dizajnérskych kúskov z našej dielne. Cit pre dizajn a remeselná výroba sú cesta, ako vdýchnuť interiéru jedinečnosť. Niečo tomu vášmu chýba? Originálny kúsok, priamo z rúk našich stolárov, môže byť tým povestným chýbajúcim dielikom puzzle, ktorý hľadáte.