Naša vízia

#DIALÓG #UDRŽATEĽNOSŤ

Naša vízia

#DIALÓG #UDRŽATEĽNOSŤ

Vyrábame slow furniture – nábytok s pridanou hodnotou

Veríme, že ľudský potenciál, udržateľné materiály a poctivá remeselná výroba sú tie najdôležitejšie komponenty, ktoré menia obyčajný nábytok “ten pravý”.

01

Individualita a ľudskosť

Sme radi, ak naše výrobky slúžia ľuďom. Na pohľad, na dotyk, ale najmä na účel, pre ktorý boli vytvorené. Za každou realizáciou vidíme osobný príbeh, ktorý sa v interiéri bude odohrávať. Preto nás zaujímajú vaše nároky, predstavy, túžby aj obavy.

„Vystihneme to čaro, ktoré dodáva interiéru atmosféru.”

02

Poctivá stolárčina

Nábytok, zariadenie a solitéry z našej dielne sú výsledkom poctivej remeselnej práce. Skúsenosti, ktoré sme nadobudli, predstavujú istotu, ktorá aj modernej dobe inovácií a strojovej výroby dokáže odlíšiť jedinečnosť od sériovej uniformity.

"Robíme stolárske remeslo tak, ako sa má."

03

Nadčasový dizajn a kvalita

Nech už je váš vysnívaný štýl akýkoľvek, existujú riešenia, ktoré svojim prevedením vytvárajú pridanú hodnotu aj po desaťročiach. Kvalitné materiály, overené kombinácie a precízna výroba sú ich nosným pilierom.

"Vytvárame zariadenie, ktoré odolá trendom aj zubu času."

04

Zmysel ukrytý v detailoch

Hľadáme riešenia a spôsoby, ako každý jeden kúsok zariadenia vyladiť do posledného tónu. Dômyselné úchyty, inovatívne kovania, udržateľné materiály alebo časti nábytku, ktoré do seba zapadnú na milimeter presne. To je vizitka našej práce a odraz spokojnosti našich klientov.

"Detail dokáže zmeniť každodennú rutinu na zážitok."

05

Budúcnosť je slow furniture

Dnes ťažko nájsť nábytok, o ktorý sa môžete oprieť. A to doslova. Preto v našej stolárskej dielni vytvárame zariadenie, ktoré s vami prežije kus cesty životom. Detailnou a precíznou výrobou, s použitím výberových materiálov, dávame nábytku viac než dizajn a účel.

"Vyrábame nábytok a zariadenie, ktoré má hodnotu."

Projekty, ktoré prešli našimi rukami

Rezidenčné projekty

Dotvárať priestor, v ktorom trávite denne najcennejšie chvíle, je pre nás poslanie. Radi si vypočujeme vaše predstavy o vysnívanom bývaní. Skúsenými rukami a zápalom pre novú výzvu ich premeníme na realitu. Presne takú, ktorá dotvorí tú správnu atmosféru aj u vás doma.

Firmy a korporácie

Individuálny biznis si vyžaduje individuálne riešenie. Prenechajte nábytok a zariadenie kancelárií, predajní, showroomov či stánkov na našich pleciach. Príjemné pracovné,ale i reprezentačné prostredie vytvoríme s dôrazom na maximálnu efektivitu, moderný dizajn a inovácie.

Nábytok a solitéry

Vyberte si z jedinečných dizajnérskych kúskov z našej dielne. Cit pre dizajn a remeselná výroba sú cesta, ako vdýchnuť interiéru jedinečnosť. Niečo tomu vášmu chýba? Originálny kúsok, priamo z rúk našich stolárov, môže byť tým povestným chýbajúcim dielikom puzzle, ktorý hľadáte.